Валерій Коровій прозвітував перед депутатами Вінниччини – ТУЛЬЧИН СЬОГОДНІ

Валерій Коровій прозвітував перед депутатами Вінниччини

Сьогодні, 15 червня, під час засідання чергової 33 сесії обласної Ради 7 скликання голова облдержадміністрації Валерій Коровій представив депутатському корпусу регіону звіт про виконання облдержадміністрацією упродовж минулого року повноважень, делегованих їй обласною Радою.

Свою доповідь керівник ОДА побудував відповідно до визначених Стратегією розвитку Вінницької області шести основних пріоритетів. Однією з головних таких позицій, за словами Валерія Коровія, є забезпечення безпеки життєдіяльності населення області.

Голова облдержадміністрації торкнувся, зокрема, питання ліквідації наслідків вибухів на 48-му арсеналі поблизу Калинівки восени минулого року. Він зазначив, що касове виконання коштів у сумі 100 млн грн, спрямованих Кабінетом Міністрів України на відновлювальні заходи, склало 35,1 млн. гривень. Ще 3 млн грн були використані з резервного фонду обласного бюджету. Відповідні роботи тривають і нині.

– Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації засвідчила необхідність вдосконалення всього комплексу питань з надання практичної допомоги населенню в перші хвилини від вибухів, – зазначив Валерій Коровій. – На жаль, система, яка б дозволяла швидко відновлюватись після таких явищ, в Україні зруйнована. Сьогодні Уряд вживає організаційних заходів з формування спеціальних підрозділів, ми, у свою чергу, акумулюємо резерви всіх необхідних будівельних матеріалів. Крім того, нам потрібно зараз віднайти 8,1 млн гривень, щоб надалі продовжувати цю роботу. На наступній сесії будемо виносити це питання на розгляд, аби виконати свої зобов’язання перед людьми.

Керівник ОДА також поінформував, що Вінницька область – єдина в Україні виконала шість хвиль мобілізації і нині продовжує реалізацію поставлених завдань в частині залучення громадян на контрактну та строкову службу. У цьому контексті Валерій Коровій підкреслив, що доручив профільним департаментам облдержадміністрації при корегуванні програм, що стосуються патріотичного виховання, акцентувати увагу на молоде покоління, яке прагне йти в українське військо і захищати власну державу.

Керівник ОДА також акцентував увагу на змінах, які упродовж останніх трьох років відбулися в системі організації управлінської діяльності на місцях. Він нагадав, з якими проблемами зіштовхнулися українці на початку 2015 року – це посилення бюджетної централізації, демографічна криза, наявність рудиментів командно-адміністративної системи управління, стихійна урбанізація, стрімке скорочення кількості зайнятих в сільській місцевості, загострення протиріч у визначенні цілей.

– Ми сконцентрували увагу на трьох базових принципах: бюджетна децентралізація, адміністративна децентралізація – передача владних повноважень на місця, і як каталізатор змін – добровільне об’єднання територіальних громад, ­– зазначив Валерій Коровій.

За його словами, внаслідок бюджетної децентралізації, фінансовий ресурс, який адмініструє ОДА, складає на сьогодні всього 11,7 % від загальних надходжень до загального фонду консолідованого бюджету області. Тоді як ще три роки тому він становив 41 %.

– Фактично, усі фінансові ресурси акумулюються на базовому рівні: села, селища, об’єднані територіальні громади та міста обласного значення, – підкреслив очільник регіону.

Суттєву підтримку місцеві громади отримують і з державного бюджету: минулого року на реалізацію проектів розвитку Вінниччина отримала майже 600 млн грн державної підтримки.

– Більше того, кілька днів тому на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про виділення 97 млн. грн субвенції на соціально-економічний розвиток, яка буде спрямована на придбання обладнання в хірургічний корпус лікарні імені М. Пирогова. При нашому співфінансуванні в межах 10 мільйонів гривень. Тож у цьому році ми увійдемо на 100 % робочий корпус закладу, – наголосив Валерій Коровій.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*